5 ПЕРНИЦИ CLASSIC MEMORY

599ден

имање: Out stock

Изработена е од парчиња мемори пена кои нудат лесно прилагодување на главата и вратот и целосна удобност за време на спиењето. Перниците Classic можете да ги добиете со специјална понуда од 5 парчиња за само 599 денари.

Out of stock

SKU: CLASSICMEMORY Категории: ,