ПЕРНИЦА TENCEL ERGONOMIK 60x40x12/10cm

ПОПУСТ

999ден

имање: На залиха

Ергономската перница Tencel е дизајнирана да обезбеди ефективен сон и удобност.

За време на спиењето, перницата Tencel ги поддржува и ги насочува проблематичните области на главата и вратот за да обезбеди најдобра можна удобност и сон во текот на ноќта.

Изработено од најквалитетна Memory пена, нежно обликувана во едниот дел со повисока контура и пониска во другиот. Има обвивка од Tencel влакна, која лесно се отстранува за перење.

Димензии: 60x40x12/10cm.

SKU: 5310233004658 Категории: ,