ПЕРНИЦА TENCEL ERGONOMIK 50x30x10/7cm

ПОПУСТ

799ден

имање: Out stock

Ергономската перница Tencel е дизајнирана да обезбеди ефективен сон и удобност.

За време на спиењето, перницата Tencel ги поддржува и ги насочува проблематичните области на главата и вратот за да обезбеди најдобра можна удобност и сон во текот на ноќта.

Изработено од најквалитетна Memory пена, нежно обликувана во едниот дел со повисока контура и пониска во другиот. Има обвивка од Tencel влакна, која лесно се отстранува за перење.

Димензии: 50x30x10/7cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233004665 Категории: ,