ПЕРНИЦА MIND BEST MASSAGE

ПОПУСТ

1,899ден

имање: Out stock

Оваа линија е посветена на љубителите на природата. Линиите Comodita Bio и Eco Bio се развиени за да обезбедат „еколошка удобност“, бидејќи тие се составени од биолошки материјали и регенеративни лековити билки, комбинирани со мекоста на Mind Best Massage.

Димензии: 72x42x12/10.5cm

Нема на залиха

SKU: 8068020747635 Категории: ,