ПЕРНИЦА GREEN TEA CONTOUR

ПОПУСТ

1,099ден

имање: Out stock

Уникатна асиметрична форма дизајнирана да обезбеди целосна удобност!

  • Се прилагодува на вратот и грбот.
  • Совршена за секој што спие на грб.

Димензии: 60x35x12/10cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233003699 Категории: ,