ПЕРНИЦА GEL CONTOUR

ПОПУСТ

1,399ден

имање: Out stock

GEL CONTOUR перницата ви овозможува удобно и свежо спиење цела ноќ!

Дизајниран да одговара на обликот на телото вклучувајќи глава, врат и раменици. Уникатниот и ергономскиот дизајн на Comodita Gel Contour ви помага удобно да спиете во која било положба.

  • Правилно ги држи вратот и грбот.
  • Страничниот гел слој дава свежина на вратот и рамената, а е дизајниран за сите позиции за спиење.
  • Антибактериски.
  • Самовшмукување.
  • Пријател на околината.

Нема на залиха

SKU: 5310233005228 Категории: ,