ПЕРНИЦА GEL ANATOMIK

ПОПУСТ

1,499ден

имање: Out stock

Перница од Memory пена во форма на сапун. Овозможува оптимална и природна поддршка за главата, вратот и грбот. Се приспособува на телесната температура и овозможува пријатно чувство и покрај околните амбиентални и надворешни температури. Гелот во составот овозможува постојана свежина, која е потребна за добар сон.

Оваа линија ја има во две форми, во форма на сапун и цервикална перница, каде што поддршката одговара на различни потреби, без оглед на позицијата на спиење. Составот од Memory пена со поголема густина, го намалува притисокот на одредени точки, дава поддршка на главата, рамената и грбот, и обезбедува одлична удобност.

Димензија: 60x40x12cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233007734 Категории: ,

Дополнителни информации

Dimensionet