ПЕРНИЦА ECO BIO BEST MASSAGE

ПОПУСТ

1,899ден

имање: Out stock

Оваа линија е посветена на љубителите на природата. Линиите Comodita Bio и Eco Bio се развиени за да обезбедат „еколошка удобност“, бидејќи тие се составени од биолошки материјали и регенеративни лековити билки, комбинирани со мекоста на мемори-пената Green Bio и Eco Bio. Исклучителна мешавина за оние што ја сакаат природата. Перниците се многу внимателно изработени и во внатрешниот и во површинскиот дел, со цел да се добие производ што ќе стане синтеза на технологија и удобност, како и иновација и природа.

Изработена е од SuperSoft Memory, вискоеластичен материјал, за кој се смета дека е 10 пати помек од природниот латекс.

Нема на залиха

SKU: 8068020747611 Категории: ,