ПЕРНИЦА COMFORT CORAL

ПОПУСТ

799ден

имање: Out stock

Перницата Comfort Coral е сошиена од обвивката со влакна, а внатрешноста е исполнета со квалитетен полиестерски микрофибер материјал.

Поради обликот на компресијата во неговите области, овозможува оптимална вентилација. Погоден е за сите сезони од годината. Врз основа на текстурата на обвивката Coral, е тој мек материјал што го прави спиењето мирно и удобно.

Димензии: 50x70cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233004702 Категории: ,