ПЕРНИЦА COMFORT BRUSHED SILVER

ПОПУСТ

699ден

имање: Out stock

Перницата Comfort Brushed ви нуди удобен сон по долг и напорен ден.

Дава соодветна поддршка на главата и вратот и го позиционира ‘рбетот. Изработена да создаде здрава средина далеку од алергии и бактерии. Се користи во четирите сезони од годината, погоден за секоја собна температура.

Димензии: 50x70cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233004733 Категории: ,