ПЕРНИЦА CLEAN MEMORY SAPONETTA

ПОПУСТ

1,899ден

имање: Out stock

Кога благосостојбата значи хигиена и практичност, размислуваме за чиста меморија, кога перформансите на мемориската пена се комбинираат со можноста за чистење во машината за перење на 30°. Ова значи дека дава предност да го измиете секогаш кога ви треба.

Димензија: 72 х 42cm.

Нема на залиха

SKU: 8068020748151 Категории: ,