ПЕРНИЦА CLASSIC SHREDDED

ПОПУСТ

799ден

имање: Out stock

Перница изработена од Memory пена. Се карактеризира со голема цврстина и се препорачува за луѓе кои што сакаат да спијат на висока перница. Нуди високо ниво на поддршка.

  • Не се деформира.
  • Само-адаптирање на положбата на спиење.
  • Навлака со проветрувачки микро влакна.
  • Класичен дизајн.
  • Антиалергиска, антибактериска и не задржува прашина.

Димензии: 50x70cm.

Нема на залиха

SKU: 3902049440847 Категории: ,