ПЕРНИЦА BIO DUAL AIR MASSAGE

ПОПУСТ

1,699ден

имање: Out stock

Перница Bio Dual Air Massage

Out of stock

SKU: 8068020747529 Категории: ,

Опис

Перницата Double Bio Massage, со посебни спецификации поради кои не се деформира, обезбедува здравје и одмор што ќе ве регенерира. Збогатена е со есенцијални масла и лековити билки, кои обезбедуваат релаксација и даваат добар сон. Се препорачува за луѓе со висока чувствителност кои имаат проблематична кожа.

Перницата е составена од SuperSoft Мемори материјал, кој е високоеластичен, за кој се смета дека е 10 пати помек од природниот латекс.

Благодарение на удобните слоеви и материјалот што не се деформира, перниците од линијата Double ви овозможуваат да одберете која страна од перницата ќе ја користите за спиење.

Перниците од оваа линија совршено се приспособуваат на притисокот на телото, нудејќи одлична удобност. Благодарение на технологијата на производство и материјалот овие најсовремени производи самостојно се приспособуваат и се моделираат, давајќи му потпора на телото во која било положба на спиење. Технологија е фокусирана да ви помогне да пронајдете хармонија за време на одморот.

Дополнителни информации

Dimenzioni

72X4213

Karakteristikat

SuperSoft, Anatomik, Ortopedik, Antialergjik, Antibakterial, Vetajroses, Strukture poroze, Mik I ambientit, Aditive biologjik, pa agjent kimikal