ПЕРНИЦА ПОДДРШКА EDGE

ПОПУСТ

1,469ден

имање: Out stock

Комбинацијата на Memory пена и еластична пена ја прави оваа идеална перница која обезбедува исправено држење додека читате, работите во кревет итн. Помага во елиминирање на ‘рчењето, синузитис и други. Плишаната обвивка овозможува зголемување на чувството на мекост, антиалергична, а може да се извади и пере.

Карактеристики:

  • Memory пена и еластична пена.
  • Одговара на обликот на телото.
  • Го подобрува правилното држење на телото.
  • Мека кадифна покривка.

Димензии: 60x60x17cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233004467 Категории: ,