ПЕРНИЦА ПОДДРШКА ЗА ТРУДНИЦИ

ПОПУСТ

779ден

имање: Out stock

Правоаголната форма на Memory пена за трудници го штити струкот и го потпира грбот, што го прави спиењето на страна поудобно. Може да се користи како перница за поддршка на половината, грбот и колената. Плишаната обвивка овозможува зголемување на чувството на мекост, антиалергична, а може да се извади и пере.

Карактеристики:

  • Memory пена.
  • Одговара на обликот на телото.
  • Го подобрува правилното држење на телото.
  • Мека кадифна покривка.

Димензии: 39x40x12cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233004474 Категории: ,