ПЕРНИЦА ПОДДРШКА ЗА СЕДЕЊЕ

ПОПУСТ

679ден

имање: Out stock

Изработена од Memory пена која одговара на обликот на грбот и обезбедува удобност и поддршка. Поддржува средината на грбот и долниот дел на грбот, овозможува исправено држење и го намалува стресот на грбот и рамената. Плишаната обвивка овозможува зголемување на чувството на мекост, антиалергична, а може да се извади и пере.

Карактеристики:

  • Одговара на обликот на телото.
  • Го подобрува правилното држење на телото.
  • Мека кадифна покривка.

Димензии: 39x32x8cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233004481 Категории: ,