ПЕРНИЦА ПОДДРШКА ЗА ПОЛОВИНАТА

ПОПУСТ

669ден

имање: Out stock

Изработен од Memory пена, перницата самостојно се моделира со задниот дел за да обезбеди поддршка и удобност.

Има речиси триаголен облик, што овозможува пополнување на просторот помеѓу грбот и креветот, ослободувајќи го чувството на стрес и болка.

Димензии: 60x30x5cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233004436 Категории: ,