ПЕРНИЦА ПОДДРШКА ЗА КОЛЕНО

ПОПУСТ

689ден

имање: Out stock

Обликот на полумесечина на Memory пената претставува удобност и поддршка, гарантирајќи поголемо опуштање на истегнувањето на грбот. Плишаната обвивка овозможува зголемување на чувството на мекост, антиалергична, а може да се извади и пере.

Карактеристики:

  • Одговара на обликот на телото.
  • Го подобрува правилното држење на телото.
  • Обликот на полумесечина овозможува користење на многу позиции.
  • Мека кадифна покривка.

Димензии: 50x20x12cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233004443 Категории: ,