ПЕРНИЦА ЗА ПОДРШКА НА ВРАТ

ПОПУСТ

699ден

имање: Out stock

Gel Neck Pillow
Relaksoni trupin tuaj kur udhëtoni me jastëkun e duhur mbështetës të qafës të kombinuar me efektin freskues. Formësohet sipas formave të qafës tuaj për të liruar pikat e presionit dhe shtrirje të duhur të qafës. Shtresa freskuese e xhelit e integruar përsipër, absorbon temperaturën e trupit, dhe ju mban të freskët e të qetë.
 Mbështetje e qafës gjatë udhëtimeve ose për rehati në shtëpi.
• Dizajni ortopedik mbështet kokën, qafën dhe krahët.
• Shtresë freskuese me xhel e integruar mbi jastëkun me shkumë memory për të ndihmuar në shpërndarjen e nxehtësisë nëpërmjet jastëkut.
• Shkuma memory shpërndan peshën e kokës dhe qafës tuaj në mënyrë të njëtrajtshme.
• Mbështjellës me fibra bamboo-je që mund të lahet.
• Dimesionet: 30X29X29cm

Out of stock

SKU: 3907489190031 Категории: ,