ПАКЕТ ERGONOMIC GEL INFUSED (1+1)

ПОПУСТ

799ден

имање: Out stock

ПАКЕТ ERGONOMIC GEL INFUSED (1+1) – 60X40X12CM

Изработен за поддршка на главата, вратот и грбот. Ергономскиот и уникатен дизајн на Comodita Gel Infused помага да се постигне свежа и здрава положба за спиење.

  • Прецизно го прилагодува вратот и грбот.
  • Дизајниран да биде мек, воздушен и удобен.
  • Порозна пена.
  • Со содржина на гел.
  • Високо обликување од едната страна за луѓето кои спијат на страна и рамно обликување за оние кои спијат на грб.
  • Полу мек.
  • Не деформирачки, без мирис.

Составот на перницата е Memory пена со содржина на гел. Перницата се произведува во различни бои (не само како е прикажана на сликата), туку сите бои имаат исти карактеристики и квалитет.

Димензии: 60x40x12/10cm.

Нема на залиха

SKU: OFF-00100 Категории: , ,