ПЕРНИЦА CLASSIC CONTOUR

ПОПУСТ

249ден

имање: Out stock

Перница полнета со полиуретанска пена, со анатомски особини и можност за ремоделирање. Дефинирани контури и асиметрично шиење кое нуди можност за користење на двете страни. Одлична подршка на вратот и главата. Навлаката е составена од полиестерски влакна кои овозможуваат самопроветрување на целата перница.

Димензии: 50x70cm.

Нема на залиха

SKU: 5310233001329 Категории: ,