АНАТОМСКА ПЕРНИЦА TENCEL

ПОПУСТ

699ден

имање: На залиха

Дизајниран да обезбеди удобен сон во текот на ноќта, погоден за сите позиции. Составен од висококвалитетна мемориска пена во форма на Saponetta. Навлаката за перница може да се отстрани и измие. Се состои од тенцел влакна, кои овозможуваат релаксирачки одмор и свежина во текот на ноќта.

Димензии: 60x40x12cm.

SKU: 5310233004641 Категории: ,