ЗАШТИТНА ПРЕКРИВКА ЗА ДУШЕК COMODITA

ПОПУСТ

1,149ден2,149ден

имање: Out stock

Заштитете го вашиот душек од оштетување и нечистотија, и обезбедете и чиста и удобна околина за спиење.
Совршена обвивка за душеци, изработена од мек материјал.
Се пере во машина за алишта и брзо се суши.

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: Не е достапно Категории: ,

Дополнителни информации

Dimensionet

90×200, 160×200, 180×200, 200×200