COMODITA UPHOLSTERED STOOL

ПОПУСТ

3,099ден 1,599ден

имање: На залиха

5 in stock

SKU: 5310233010536 Категории: ,

Опис

Comodita Upholstered Stool – Компактен и удобен сток, без да зафати многу простор.
Го надополнува декорот на вашиот дом или стан.
Модерен и убав дизајн.
Боја која се совпаѓа лесно со мебелот на вашата соба.
Столот може да го користите за седење или како подршка за нозете.
Димензии 50X45/45cm