COMODITA ДЕКОРАТИВНА ПРЕКРИВКА ЗА СТОЛИЦА

ПОПУСТ

499ден 99ден

имање: На залиха

Comodita декоративна перница за столица 45x45x4см

2 in stock

SKU: 3902049290992 Категории: ,

Опис

Comodita декоративна перница за столица 45x45x4см

Comodita Home ви ги претставува новите додатоци за вашата соба.
Comodita декоративна прекривка за столица 45x45x4 см – уникатен декор кој внесува свежи бои во вашата околина.

Совршен избор за домот и за угостителски објекти.

Изработени од висококвалитетен материјал кој нуди мекост и удобност.

Направена е за да стои стабилно на столица без да мрдне.

Направена е за да стои стабилно на столица без да мрдне.