КВАДРАТНИ ПЕРНИЦИ ЗА СТОЛИЦA

ПОПУСТ

199ден

имање: Out stock

Квадратни перници за столица 46x46x4 см

Comodita квадратни перници за столица 46x46x4 см. – уникатен декор кој преку различните бои внесува свежина во вашата околина.
Совршен избор за домот и за угостителски објекти. Изработени од висококвалитетен материјал кој нуди мекост и удобност.
Совршен избор за домот и за угостителски објекти. Изработена е од висококвалитетен материјал кој нуди мекост и удобност. Направена за да стои стабилно на столица без да мрдне.
Прекривката се нуди во различни бои, со можност за употреба од двете страни.

Нема на залиха