АГОЛНА ГАРНИТУРА “SISI”

ПОПУСТ

15,999ден

имање: Out stock

Креирајте удобно катче за одмор и опуштање во вашата соба со аголната гарнитура “SISI”.
Удобна за седење, но и за дневен одмор.
Гарнитурата е со димензии 200 х 90 х 160 cm.

Нема на залиха

SKU: DIVANSIS Категории: ,