CK ПОСЛУЖАВНИК СО КАПАК BAMBUCO 32CM

ПОПУСТ

1,599ден 799ден

имање: На залиха

13 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?

Опис

Ck послужавник со капак Bambuco 32цм