СЕТ ЧИНИИ NOVA RECTA

ПОПУСТ

5,734ден 2,799ден

имање: На залиха

8 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 5310233006560 Категории: ,

Опис

Ck сет садови Nova Recta 18 парчиња

Сетот содржи:

6 x чинии за јадење

6 x чинии за супа

6 x чинии за десерт