ЧИНИИ FLOR SHADE

ПОПУСТ

4,575ден 2,079ден

имање: На залиха

10 in stock

SKU: 5310233005082 Категории: ,

Опис

Сет чинии Comodita Flor Shade, 31 ПАРЧЕ

Сетот содржи:

6 x чинии за јадење

6 x чинии за десерт

6 x чинии за супа

1 x сад за салата

6 x филџани

6 x тацни