СТАКЛЕН САД ЗА САЛАТА DIA

189ден

имање: На залиха

Стаклен сад за салата Dia 22×9цм

9 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 8719202943733 Категории: ,