СЕТ ЧИНИИ SILVER FLING

ПОПУСТ

2,699ден

имање: Out stock

Нема на залиха

SKU: 3902049440977 Категории: ,

Опис

Сет чинии Silver Fling 31 парче – во светли бои, кои носат различен стил во вашата кујна.
Дизајнирани со цветови за да ја разубавуваат вашата трпезарија.
Совршени за секојдневно користење, но и за посебни поводи со пријателите и семејството.
Златните и сребрени детали ги прават чиниите уникатни.

Сетот од 31 парче содржи:

6 x чинии за јадење

6 x чинии за десерт

6 x чинии за супа

1 x сад за салата

6 x филџани

6 x тацни

Инструкции:
Со цел зачувување на изгледот на чиниите не се препорачува миење во машина за садови.