СЕТ ЧИНИИ HUMBLE ROSE

ПОПУСТ

3,299ден

имање: На залиха

Сет чинии Humble Rose

5 in stock

SKU: 5310233001428 Категории: ,

Опис

Сет чинии Humble Rose, 31 парче

Сет чинии Comodita 31 парче – во светли бои, кои носат различен стил во вашата кујна.
Дизајнирани со цветови за да ја разубавуваат вашата трпезарија.
Совршени за секојдневно користење, но и за посебни поводи со пријателите и семејството.
Златните и сребрени детали ги прават чиниите уникатни.

Сетот од 31 парче содржи:

6 x чинии за јадење

6 x чинии за десерт

6 x чинии за супа

1 x сад за салата

6 x филџани

6 x тацни

Инструкции:
Со цел зачувување на изгледот на чиниите не се препорачува миење во машина за садови.