СЕТ ЧИНИИ BLUE LEAF

ПОПУСТ

3,699ден

имање: На залиха

Сет чинии Comodita 31 парче – во светли бои, внесувајќи различен стил во вашата кујна. Со цветни дизајни кои ја красат трпезариската маса. Совршен за секојдневна употреба, но и за вашите посебни прилики со пријателите и семејството.
Комплетот од 31 парче содржи:
6 x чинии за храна
6 x десертни чинии
6 x чинии за супа
1 x сад за салата
6 X филџани од 200 мл
6 x тацни за филџани
Инструкции:
За да се зачува долговечноста на изгледот на садовите, не се препорачува садовите да се чистат во машина за миење садови.

10 in stock

SKU: 5310233001404 Категории: ,