СЕТ ЧИНИИ ОД КАМЕН MINT

ПОПУСТ

1,999ден

имање: Out stock

Нема на залиха

SKU: 5310233006867 Категории: ,

Опис

Сетот од 30 парчиња содржи:

  • 6 x чинии за супа
  • 6 x чинии за сервирање на главно јадење
  • 6 x чинии за десерт
  • 6 x филџани
  • 6 x тацни за филџани.