СЕТ ЧИНИИ NOVA FIN 18 ПАР.

ПОПУСТ

5,734ден 2,899ден

имање: На залиха

19 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 5310233006577 Категории: , ,

Опис

6x чинии за јадење
✔️ 6x длабоки мали чинии
✔️ 6 x чинии за десерт