СЕТ ЧИНИИ SUN ROSE

ПОПУСТ

1,799ден

имање: Out stock

Нема на залиха

SKU: 5310233005068 Категории: ,

Опис

Сет садови Comodita Sun Rose 31pcs

Сетот содржи:

6 x чинии за јадење

6 x чинии за десерт

6 x чинии за супа

1 x сад за салата

6 x филџани

6 x тацни