СЕТ ЧИНИИ STRIPE

ПОПУСТ

2,079ден

имање: Out stock

Нема на залиха

SKU: 5310233005075 Категории: ,

Опис

Сет садови Comodita Stripe 31pcs

Сетот содржи:

6 x чинии за јадење

6 x чинии за супа

6 x чинии за десерт

1 x сад за салата

6 x филџани

6 x тацни