СЕТ ЧИНИИ FLORI 18 ПАР.

ПОПУСТ

1,464ден 799ден

имање: На залиха

Сет порцелански чинии Flori 18 парчиња

10 in stock

SKU: 5310233005488 Категории: ,

Опис

Сет порцелански чинии 18 парчиња

6 чинии за сервирање на главно јадење

6 чинии за супа

6 чинии за десерт