КРИСТАЛНО СРЕБРЕН САД ЗА САЛАТА

499ден

имање: На залиха

Кристално сребрен сад за салата 27 см

10 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 8719202404418 Категории: ,