SET FILXHANËSH PËR KAFE STONEWARE 90ML

ПОПУСТ

449ден

имање: На залиха

Сет филџани Stone Ware 90 мл
Сет филџани Stone Ware 90мл.
Сетот на филџани содржи:
6 x филџани
6 x тацни за филџани

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни информации

Боји

РОЗЕВ, ЗЕЛЕН, ПЛАВ, ЖОЛТ, КАФЕН, БЕЖ