СЕТ ФИЛЏАНИ STONE WARE

ПОПУСТ

699ден 399ден

имање: На залиха

Сет филџани Stone Ware 90 мл

Clear
SKU: 5310233002142 Категории: , ,

Опис

Сет филџани Stone Ware 90мл.
Сетот на филџани содржи:

6 x филџани
6 x тацни за филџани

Дополнителни информации

Ngjyra

, , , , ,