СЕТ ФИЛЏАНИ NGA GURI 240мл

ПОПУСТ

899ден

имање: Out stock

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: N/A Категории: ,

Опис

CЕТ ФИЛЏАНИ Stone Ware 240мл
Сетот содржи: 6 x Филџани
6 x Тацни за филџани

Дополнителни информации

Боји

Плава, Жолта, Кафеава, Розева, Зелена, Крем