СЕТ ФИЛЏАНИ BAMBUCO

ПОПУСТ

1,299ден 899ден

имање: На залиха

10 in stock

SKU: 5310233006270 Категории: ,

Опис

СЕТ ФИЛЏАНИ bambuco

Сетот содржи:

4 x филџани

4 x тацни за филџани