СЕТ ФИЛЏАНИ 150мл

ПОПУСТ

899ден 649ден

имање: На залиха
Clear
SKU: N/A Категории: , ,

Опис

СЕТ ФИЛЏАНИ Stone Ware 150мл

Сетот содржи:

6 x Филџани

6 x Тацни за филџани

Дополнителни информации

Weight N/A
Боји

Плава, Жолта, Кафеава, Розева, Зелена, Крем