СЕТ ФИЛЏАНИ ЗА ЧАЈ STONEWARE 240ml

ПОПУСТ

899ден

имање: Out stock

СЕТ ФИЛЏАНИ ЗА ЧАЈ STONEWARE 240ml

Сетот содржи:

  • 6x Филџани
  • 6x Тацни за филџани

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: Не е достапно Категории: ,

Дополнителни информации

Боји

Плава, Жолта, Кафеава, Розева, Зелена, Крем