СЕТ ФИЛЏАНИ ЗА КАФЕ STONEWARE 90ml

699ден

имање: На залиха

СЕТ ФИЛЏАНИ ЗА КАФЕ STONEWARE 90ml

Сетот содржи:

  • 6x Филџани
  • 6x Тацни за филџани
Clear
SKU: Не е достапно Категории: ,

Дополнителни информации

Боји

РОЗЕВ, ЗЕЛЕН, ПЛАВ, ЖОЛТ, КАФЕН, БЕЖ