СЕТ ФИЛЏАНИ ЗА КАФЕ DIAMOND 

ПОПУСТ

799ден

имање: Out stock

Нема на залиха

SKU: 3902049280436 Категории: ,

Опис

Сет филџани за кафе изработени од порцелан, со големина од 90мл.
Содржи 12парчиња:
6 филџани
6 тацни