SKILLET IUNO RIVIERA 24CM

1,939ден

имање: Out stock

Comodita Kitchen ја донесува линијата за тави Riviera!

Линија во која најпопуларните традиционални кулинарски вредности се вклопуваат совршено со најновата технологија за развој на опрема изработена во Италија, како што е обвивката за внатрешни работи ARTECH STONE.

Димензии: 24cm

Нема на залиха

SKU: 8003703158360 Категории: ,