ТАВА ЗА ПРЖЕЊЕ NATURALMENTE MONETA 28CM

ПОПУСТ

699ден

имање: На залиха

Совршен за подготовка на палачинки. Висококвалитетна тава и најсовремена технологија ја надополнуваат вашата кујна. Заштитната основа ја прави отпорна на лепење на лепак, но и на тавата за пржење. Многу лесно се чисти.

Димензии: 28cm

9 на залиха

SKU: 8003703163630 Категории: ,